5 HEAD PÕHJUST
MIKS VALIDA
SMALL WALL STUDIO
SEINAKLEEBISED


1. VASTUPIDAV, 100% KANGASMATERJAL - EI SISALDA VINÜÜLI, PLASTIKUT EGA TOKSILISI AINEID
Polüesterkangas. Meie seinakleebised on tehtud tugevast kangasmaterjalist (100% polüester)mis on käega katsudes sarnane rõivatööstuses kasutatava polüesterkangaga. Materjal on A-klassi tulekindlusega, loodussõbralik, ei ole mürgine ning ei sisalda kahjulikke ftalaate ega PVC-d. Kleebiseid on lubatud kasutada lasteasutustes, lastetubades, koolides, haiglates jms.

2. KLEEBISEID ON VÄGA LIHTNE KASUTADA , EI KAHJUSTA SEINA - LIHTSALT VÕTA JA KLEEBI
Unikaalne liim.  Meie kleebiseid on lihtne kleepida - võta kleebis aluspaberilt ja kleebi lihtsalt puhtale pinnale: värvitud seinale, mööblile või aknale. Kleebist ei tohi kleepida vaid pabertapeedile ega muule pinnale, mis on paberist või papist. Kleebise unikaalse liimi tõttu on seda väga kerge seinalt eemaldada ja uuesti liimida nii palju kordi kui ise soovite - kleebis ei kaota oma kleepumisvõimet. Meie kleebised ei kahjusta teie seinu! Kleebise eemaldamisel ei jää seinale liimijälgi ning kleebis ei tule seinalt koos värviga. Te saate kleebiseid seinal vahetada (vastavalt aastaajale või pühadele - Jõulukleebised, talvekleebised, kevadekleebised jne), te saate kleebised kaasa võtta kui te kolite, te saate kleebised ära võtta remondi ajaks ja hiljem taas kleepida. Kleebised ei rebene kergelt ning neid on võimalik uuesti kleepida nii palju kjordi kui te soovite (juhul, kui paigaldamisel jäävad kleebise alla õhumullid või kortsud või kui te soovite kleebise paigutust lihtsalt muuta).
Kleebised on seinale täiesti ohutud - kui enamik müüdavaid kleebiseid on tehtud vinüülmaterjalist ning liimiga, mis tugevneb aja jooksul ja kahjustab kleebise eemaldamisel seina pinda, siis meie kangaskleebised ei tee seda kunagi!

3. PRINDITUD OHUTUTE JA PLEEKIMISKINDLATE VÄRVIDEGA 

Lastele ohutud värvid. Small Wall Studio kasutab ainult loodussõbralikke ja kaua püsivaid GREENGUARD Gold Certified värve. See tähendab, et seinakleebiste prindivärvid vastavad siseruumides kasutamiseks ettenähtud ohutusstandarditele, mis on ülitähtis seinakleebiste kasutamisel laste magamistubades, lasteasutustes ja haiglates.
Pleekimiskindel. Aknast tulev päikesevalgus võib pleegitada enamikke kleebiseid lühikese ajaga. Meie värvid on pleekimiskindlad ja püsivad kui uued ka peale mitmeid aastaid kasutamist päikeseküllastel seinadel.
 
4. KERGELT EEMALDATAVAD - UUESTI KASUTATAVAD - NIISKUSKINDLAD
Seinakleebised on eemaldatavad ja uuesti kleebitavad - kleebiseid saab eemaldada ja üha uuesti kleepida! 
Kleebised on kleebitavad enamikele pindadele ja ei kahjusta neid kunagi. Meie seinakleebised on hea kasutada rendipindadel (üürileandja ei pahanda), meie seinakleebiseid on lihtne eemaldada kui te kolite või soovite kasutada hooajalisi kleebiseid (Jõulud, lihavõtted jms). 
Hoidke valge aluspaber ja pakenditoru alles juhuks, kui te kavatsete näiteks kolida, remonti teha või hooajakleebiseid järgmiseks hooajaks hoida - saate kleebised selleks ajaks aluspaberile tagasi kleepida ja torus hoida. Jälgige, et te kleebite kleebised valge aluspaberi läikivale poolele! 
Niiskuskindlad - meie seinakleebiseid võib kasutada ka vannitubades, seinakleebist võib niiske lapiga tolmust puhastada.
 
5. KVALITEETSED KLEEBISED PRINDITUD EESTIS
Testitud kvaliteet. Prindime kõik Small Wall Studio seinakleebised ise. Kuna me kasutame ainult kvaliteetseid sertifitseeritud materjale ja tinte, siis oleme kindlad, et pakume teile väga kvaliteetseid ja kaua kestvaid tooteid.