Keksukastid


Iga laps armastab hüpelda ja keksida. Lisame laste päeva rõõmu ja lubame tal seda teha! Keksime ise ka!
Tuletame meelde vahva keksumängu ja õpetame väiksemad lapsed 10 piires loendama. Keksumängud arendavad väga hästi lapse koordinatsiooni.

Lisa ostukorvi
Tee värvivalik olemasolevate näidiste hulgast või vali värv ise. Viimasel juhul kirjuta oma värvisoovist ostukorvi vormistamise lõppfaasis oleval lehel "Kohaletoimetamise info" olevasse lahtrisse "Märkmed kohaletoimetamise kohta" - just siia kirjuta millist tooni kleebiseid soovid.
Komplektis 9 keksukasti (ca 20x24cm), 8 riba (ca 17x5cm) "taeva" jaoks, 2 väikest lamedat nuppu (puidust). Mängul on mitu erinevat varianti.
Mängu ulatus põrandal on ca 2 meetrit.
Kleebised on niiske lapiga pestavad ja ei kahjusta põranda pinda.

Materjal:
VASTUPIDAV KANGASKLEEBIS (100% polüester):
- kergesti eemaldatav ja palju kordi taas kleebitav
- unikaalne liim tagaküljel ei jäta mingeid jälgi ega kahjusta pinda muul moel
- on lubatud ja sobib väga hästi kasutamiseks lastetubades, lasteasutustes, haiglates
- kleebisel on kasutatud mittemürgiseid värve ning 100% kangasmaterjali, mis ei sisalda toksilisi ftalaate
- kleebist on võimalik (kolimise, remondi ajaks vm põhjusel) põrandalt kergesti eemaldada ning aluspaberile (hoidke see alles) tagasi kleepida (läikivale poolele) ning hiljem taas kleepida
- kleebist ei tohi kleepida kangale, paber-tapeedile ega muule papp- või paberpinnale
- kleebise pika kasutusaja säilimiseks hoiduge tagumise külje kokkupuutest tolmu ja muu prahiga
- kleebist võib esiküljelt puhastada niiske lapiga
Toodetud Eestis
PAIGALDAMINE:
Puhasta põrand, kuhu kleebised asetad hoolega prahist (tolmust, liivateradest, loomakarvadest jms). Puhasta põrand niiske lapiga ja kuivata või lase sel kuivada.
Paigalda kleebised puhtale kuivale põrandale.  Võid muretult kleebise asukohta muuta ja seda korduvalt ümber sättida, jälgi aga alati, et põrand oleks puhas!
Silu kleebis käega siledaks, aja õhumullid välja. Tõmba näpuga kleebise ääred üle, et need korralikult põrandale kleepunud oleksid.

Soovitame kleebise aluspaber alles hoida, et saaksite vajadusel kleebised eemaldada ja hoiustada ning soovi korral uuesti kleepida. Jälgige, et kleebise aluspaberile tagasi kleepimisel oleks aluspaber puhas. Kleebis tuleb kleepida aluspaberi läikivale poolele. Kuni uuesti kleepimiseni hoidke kleebist otsese päikesevalguse ja tolmu eest varjatud kohas.
Kleebise eemaldamine on kerge ega jäta mingeid jälgi.