ÜLD- JA OSTUTINGIMUSED

Veebipoe www.smallwallstudio.com (edaspidi Small Wall Studio Veebipood) omanik on Rosliin OÜ (registrikood 10967699), asukohaga Pärnu 80015.

MÜÜGILEPINGU KEHTIVUS, KAUBA- JA HINNAINFO

Müügitingimused kehtivad Small Wall Studio Veebipoest kaupade ostmisel.

Kõik hinnad www.smallwallstudio.com on eurodes koos 20% käibemaksuga, kuna Veebipood on käibemaksukohuslane: EE101804406.

Small Wall Studio Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Small Wall Studio Veebipoel on õigus muuta kaupade hinda igal ajal ilma teavitamata. Veebipood on kohustatud tarnima ostjale tooted ostu hetkel kehtinud hindadega.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Small Wall Studio Veebipoes vahetult kauba juures. Veebipoes olevate toodete kirjelduses, hinnas, sooduspakkumistes, tarneaegades ja saadavuses võib esineda tahtmatuid vigu. Veebipood jätab endale õiguse parandada igasugused vead ning uuendada informatsiooni ilma sellest eelnevalt teavitamata.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad (eesnimi, perekonnanimi, telefoninumber, e-mail, tarneaadress, postiindeks) ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu, krediitkaardiga või Paypal’iga.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Small Wall Studio Veebipoe arvelduskontole. Pärast tasumisele kuluva summa laekumist täidetakse tellimus vastavalt valitud tarneviisile.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Ostja kohustub tellimust vormistades esitama korrektse ja kehtiva informatsiooni, et Small Wall Studio Veebipood saaks tellitud kauba õigeaegselt tarnida ning vajadusel Ostjaga lisainformatsiooni saamiseks või andmiseks kontakteeruda.

ALLAHINDLUSE KOOD

Small Wall Studio veebipood võib teha kaubale hooajalisi allahindlusi või eripakkumisi. Allahindluse kood, allahindluse suurus ja kehtivuse aeg teatatakse e-poe esilehel ja Small Wall Studio Facebooki või Instagrami lehtedel.

Small Wall Studio veebipood võib teha klientidele personaalseid allahindlusi või eripakkumisi. Allahindluse kood, allahindluse suurus ja kehtivuse aeg teatatakse kliendile personaalselt.

Allahindluse kood tuleb sisestada ostukorvi vormistamise lõppstaadiumis. Peale "Kohaletoimetamise Info" sisestamist vajutage nupul "Tellimuse ülevaade". Tellimuse ülevaade avaneb uues aknas, seal leiate lahtri küsimusega "Said kusagilt vautšeri või kupongi?" , klõpsake sellel küsimusel ja teile avaneb koht, kuhu saate sisestada Soodustuse koodi. Sisestage sooduskood täpselt nii nagu see on välja kuulutatud (jälgige kindlasti suur- ja väikealgustähti). Peale koodi sisestamist vajutage nuppu "Rakenda" ning uus vähendatud ostukorvi summa arvutatakse automaatselt.

 Nüüd saate valida teile sobiva maksemeetodi ja oma ostu lõpule viia.

KOHALETOIMETAMINE

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Riigisisesed tellimused lähetatakse Omniva või Itella SmartPOSTi pakiautomaatide kaudu. Kõigi Eesti tellimuste keskmine lähetusaeg on kuni 3 tööpäeva alates müügilepingu jõustumise kuupäevast. Pühade ajal võivad saatmisajad erineda - kiireloomuliste saadetiste korral palun võtke meiega ühendust.

Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 14-21 kalendripäeva jooksul. Erandjuhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul. Euroopa tellimused tarnitakse kartongtorus või turvaümbrikus Omniva postiteenuse või DHL kaudu koos jälgimisnumbri ja kohaletoimetamise kinnitusega.

TELLIMUSEST TAGANEMINE ENNE TELLIMUSE TÄITMIST VEEBIPOE POOLT

Tellimusest taganemiseks enne kauba tarnimist tuleb viivitamata kirjutada meiliaadressile info@rosliin.ee Emailis tuleb ära märkida tellimuse number, kuupäev ning Ostja kontaktandmed.

Kui taganemisavaldus jõuab Veebipoeni pärast seda, kui tellimus on täidetud rakenduvad punktis 5 – Taganemisõigus - toodud tingimused.

Small Wall Studio Veebipood tagastab ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Tasud tagastatakse samale arveldusarvele, millelt teostati tellimuse eest tasumine.

TAGANEMISÕIGUS

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
14-päevane tagastamisõigus ei kehti kauba puhul, mis on valmistatud ostja isiklikke vajadusi arvestades või ostja esitatud tingimuste kohaselt - näiteks personaalsed tooted.
Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Samuti peab olema toode originaalpakendis.
Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Kui tellimuse kätte saamisest on möödunud rohkem kui 14 päeva, siis toote ümbervahetamise või tagastamise võimalus puudub.
Kauba tagastamiseks tuleb kirjutada meiliaadressile info@rosliin.ee ning tagastama tooted aadressile Karusselli 40, Pärnu 80015, Eesti.
Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).
Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
Veebipoel on õigus müügilepingust sanktsioonideta taganeda juhul kui kaup on laost otsa saanud, kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu või Ostja ei vasta muudele Veebipoe poolt kehtestatud tingimustele.

PRETENSIOONI ESITAMISE ÕIGUS

Small Wall Studio Veebipood vastutab Ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@rosliin.ee või helistada telefonil +372 5148087.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 5 tööpäeva jooksul.

PRIVAATSUSTINGIMUSED - ISIKUANDMETE KAITSE JA TÖÖTLEMINE

Small Wall Studio Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

Veebipood on isikuandmete vastutav töötleja, Veebipood edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kaup kohale toimetada.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostitusteadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega. Small Wall Studio Veebipood ei edasta registreeritud isikuandmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud seaduses ette nähtud juhtudel.

Ostjal on õigus kontrollida teda ennast puudutavaid isikuandmeid ning paluda neid muuta või kõrvaldada oma isikuandmed andmebaasist.

Veebipood võib Ostja nõusolekul saata Ostjale müügipakkumisi, uudiskirju, küsitlusi ja teisi teateid tellimuse esitamisel sisestatud Ostja e-posti aadressil.

Täpsemalt on isikuandmete kaitse ja töötlemine toodud lehel Privaatsustingimused.

AUTORIÕIGUSED

Veebipoe tooted ja sisu, seal hulgas, tekstid, graafika, logod, pildid, videod ja audio on kaitstud autoriõigustega, mis kuuluvad Veebipoele.

Keelatud on sellise punktis 8.1 nimetatud autoriõigustega kaitstud sisu reprodutseerimine, kopeerimine, muutmine või mingil muul viisil kasutamine.

VAIDLUSTE LAHENDAMINE JA KOHALDATAV ÕIGUS

Kui Ostjal on Veebipoe vastu pretensioone palume need edastada e-posti aadressile info@rosliin.ee.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Kui kompromissile ei jõuta, lahendatakse vaidlus Eesti Vabariigi seadusandluses ettenähtud korras.


PRIVAATSUSTINGIMUSED

Small Wall Studio on võtnud endale kohustuse kaitsta oma klientide ja e-poe kasutajate privaatsust ning koostanud privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja säilitamist.


Small Wall Studio kogub isikuandmeid e-poe kaudu teenuse pakkumiseks, et tagada tellimuste kohaletoimetamine ning kliendi ees võetud kohustuste täitmine. Kliendi isikuandmetena käsitleme kontaktandmeid, täpsemalt kliendi nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress.

Small Wall Studio kogub ka isikustamata andmeid, ehk andmeid, mida ei saa otseselt siduda kindlate isikutega. Sellisteks andmeteks on veebilehe smallwallstudio.com külastajate sugu, vanus, keele eelistus ja asukoht. Samuti kogume andmeid klientide tegevuse kohta meie veebilehel ja e-poes ning neid kasutatakse klientide eelistuste väljaselgitamiseks.

Klientide andmeid kasutatakse selleks, et tagada tellimuste kohaletoimetamine ning täita kliendi ees võetud kohustused e-poest ostu sooritamisel. Isikustamata andmeid kasutatatakse selleks, et kaardistada enim huvipakkuvad tooted ja teenused meie veebilehel.

Ühtlasi saame kogutud isikuandmete abil teavitada kliente Small Wall Studio parimatest pakkumistest uudiskirja kaudu. Uudiskirjaga liitumise nõusolekut küsitakse kliendilt e-poe kassas kui ka esilehel. Uudiskirjaga liitunutel on igal ajal võimalik ennast adressaatide nimekirjast eemaldada.

Smallwallstudio.com klientide andmeid kasutatakse selleks, et tagada tellimuste kohaletoimetamine ning täita kliendi ees võetud kohustused e-poest ostu sooritamisel. Isikustamata andmeid kasutatakse selleks, et kaardistada enim huvipakkuvad tooted meie e-poes.

Tasumine toimub Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Edastades makseandmeid või muid andmeid, nõustute Te kolmanda osapoole teenusetingimuste ja talle finantsinfo edastamisega. Ettevõtjal puudub ligipääs Kliendi panga andmetele.
Toodete postitamisega seotud isikuandmed edastatakse tarnijatele, et te saaksite oma tellitud kauba kätte.

Small Wall Studio rakendab kõiki ettevaatusabinõusid, sealhulgas nii administratiivseid kui tehnilisi, et kaitsta kliendi isikuandmeid. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Small Wall Studio e-poest sooritatud tellimuste käigus kogutud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Küpsised on väiksed failid, mis salvestatakse ajutiselt teie arvuti kõvakettale, võimaldades meie leheküljel Teie arvutit ära tunda, seda järgmisel korral kui meie e-poe lehekülge külastate. Smallwallstudio.com kasutab Küpsiseid ainult meie kodulehekülje kasutamist puudutava informatsiooni kogumiseks.

Small Wall Studio jätab endale õiguse privaatsuspoliitika tingimusi muuta, teavitades sellest oma kliente.

Privaatsuspoliitika tekkivate küsimustega palume pöörduda e-posti aadressil info@rosliin.ee

Meie ettevõte Rosliin OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, meie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.