PRIVAATSUSTINGIMUSED

Small Wall Studio on võtnud endale kohustuse kaitsta oma klientide ja e-poe kasutajate privaatsust ning koostanud privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja säilitamist.


Small Wall Studio kogub isikuandmeid e-poe kaudu teenuse pakkumiseks, et tagada tellimuste kohaletoimetamine ning kliendi ees võetud kohustuste täitmine. Kliendi isikuandmetena käsitleme kontaktandmeid, täpsemalt kliendi nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress.

Small Wall Studio kogub ka isikustamata andmeid, ehk andmeid, mida ei saa otseselt siduda kindlate isikutega. Sellisteks andmeteks on veebilehe smallwallstudio.com külastajate sugu, vanus, keele eelistus ja asukoht. Samuti kogume andmeid klientide tegevuse kohta meie veebilehel ja e-poes ning neid kasutatakse klientide eelistuste väljaselgitamiseks.

Klientide andmeid kasutatakse selleks, et tagada tellimuste kohaletoimetamine ning täita kliendi ees võetud kohustused e-poest ostu sooritamisel. Isikustamata andmeid kasutatatakse selleks, et kaardistada enim huvipakkuvad tooted ja teenused meie veebilehel.

Ühtlasi saame kogutud isikuandmete abil teavitada kliente Small Wall Studio parimatest pakkumistest uudiskirja kaudu. Uudiskirjaga liitumise nõusolekut küsitakse kliendilt e-poe kassas kui ka esilehel. Uudiskirjaga liitunutel on igal ajal võimalik ennast adressaatide nimekirjast eemaldada.

Smallwallstudio.com klientide andmeid kasutatakse selleks, et tagada tellimuste kohaletoimetamine ning täita kliendi ees võetud kohustused e-poest ostu sooritamisel. Isikustamata andmeid kasutatakse selleks, et kaardistada enim huvipakkuvad tooted meie e-poes.

Tasumine toimub Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Edastades makseandmeid või muid andmeid, nõustute Te kolmanda osapoole teenusetingimuste ja talle finantsinfo edastamisega. Ettevõtjal puudub ligipääs Kliendi panga andmetele.
Toodete postitamisega seotud isikuandmed edastatakse tarnijatele, et te saaksite oma tellitud kauba kätte.

Small Wall Studio rakendab kõiki ettevaatusabinõusid, sealhulgas nii administratiivseid kui tehnilisi, et kaitsta kliendi isikuandmeid. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Small Wall Studio e-poest sooritatud tellimuste käigus kogutud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Küpsised on väiksed failid, mis salvestatakse ajutiselt teie arvuti kõvakettale, võimaldades meie leheküljel Teie arvutit ära tunda, seda järgmisel korral kui meie e-poe lehekülge külastate. Smallwallstudio.com kasutab Küpsiseid ainult meie kodulehekülje kasutamist puudutava informatsiooni kogumiseks.

Small Wall Studio jätab endale õiguse privaatsuspoliitika tingimusi muuta, teavitades sellest oma kliente.

Privaatsuspoliitika tekkivate küsimustega palume pöörduda e-posti aadressil info@rosliin.ee

Meie ettevõte Rosliin OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, meie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.