Safariseiklus

Rõõmsavärviline seinakleebis safari loomadega toob päikese tuppa ja paneb lapse fantaseerima ning ehk ka loomalugusid jutustama.  
Ümar seinakleebis on saadaval lillede ja lindudega taevalaotuses või ilma nendeta, kolmes suuruses: läbimõõt 60cm, 100cm või 120cm.

Lisa ostukorvi
PANE TÄHELE!
kui ostad 100cm või 120cm läbimõõduga kleebise (need ei mahu postiautomaati), siis palun märgi tarneviisi valikul "Kullerteenusega ukseni" ning kindlasti märgi ostukorvi vormistamise lõpus (peale kohaletoimetamise infot ja enne sooduskoodi sisestamise lahtrit) olevasse kastikesse: "Märkmed kohaletoimetamise kohta" täpne aadress, kuhu kuller paki toob.

MATERJAL JA PAIGALDAMINE:
VASTUPIDAV KANGASKLEEBIS
(100% polüester):

- kergesti eemaldatav ja palju kordi taas kleebitav
- unikaalne liim tagaküljel
- liim ei jäta seinale mingeid jälgi ega kahjusta seda

- saab kleepida ka pisut krobelisele seinale
- saab kasutada niisketes ruumides (vannituba)
- on lubatud ja sobib väga hästi kasutamiseks lastetubades, lasteasutustes, haiglates
- kleebis on 100% kangasmaterjalist - ohutu toa siseõhule
- kleebisel on kasutatud mittemürgiseid värve
- kleebist on võimalik (kolimise, remondi ajaks vm põhjusel) seinalt kergesti eemaldada ning aluspaberile (hoidke see alles) tagasi kleepida (läikivale poolele) ning hiljem taas seinale kleepida
- kleebist ei tohi kleepida kangale, paber-tapeedile ega muule papp- või paberpinnale
- kleebise pika kasutusaja säilimiseks hoiduge tagumise külje kokkupuutest tolmu ja muu prahiga
- kleebist võib esiküljelt puhastada niiske lapiga

Prinditud Eestis.

KASUTAMINE: Paigalda kleebis puhtale seinale või mööblile. Võid muretult kleebise asukohta muuta ja seda korduvalt ümber tõsta.
Soovitame kleebise aluspaber alles hoida, et saaksite vajadusel kleebised seinalt eemaldada ja hoiustada ning soovi korral uuesti kleepida. Jälgige, et kleebise aluspaberile tagasi kleepimisel oleks aluspaber puhas. Kleebis tuleb kleepida aluspaberi läikivale poolele. Kuni uuesti seinale/mööblile/aknale kleepimiseni hoidke kleebist otsese päikesevalguse ja tolmu eest varjatud kohas.
Kleebis püsib seinal nii kaua kui te seda soovite, kleebise eemaldamine on kerge ega jäta mingeid jälgi.

PAIGALDAMINE:

Paigaldamisel silu käega või suuremõõtmeliste kleepsude puhul vajadusel tapeedipaigaldusspaatliga õhumullid õrnalt välja. Kuna kleebis on kergesti liimuv, saab õhu kergelt eemaldada ning vajadusel võib kleebise seinalt asendi korrigeerimiseks osaliselt või täielikult eemaldada ning uuesti kleepida.